http://www.otrebusy.edu.pl

:: INFORMATOR MSU
Wiadomość dodana przez: Arek (2012-12-03 22:21:41)

I nadszedł ostatni miesiąc roku 2012. Tak jak wcześniej, tak i w tym miesiącu mamy dla Was mnóstwo zabaw i  konkursów. Oczywiście, jak co miesiąc przypominamy o „Bezpiecznej przerwie” – od poniedziałku do czwartku na każdej długiej przerwie prowadzimy zabawy „we wnęce” korytarza klas 0 – III. Wszyscy są mile widziani.Poza tym w grudniu czeka nas jeszcze:
• KONKURS na Świąteczną Kartkę.  Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkie dzieci klas 0 –III. Kartki wykonujemy techniką dowolną. Prosimy o przyniesienie prac do 14 grudnia (piątek) do świetlicy szkolnej (sala nr 10). Najlepsze kartki będą nagrodzone i zostaną wystawione do sprzedaży podczas Świątecznego Kiermaszu. Jednocześnie serdecznie dziękujemy za udział w konkursie „Mój ulubiony miś z bajki”. Gratulujemy zwycięzcom.

• Kiermasz Świątecznych Ozdób i Kartek. Odbędzie się on 17 – 19 grudnia (poniedziałek, wtorek, środa). Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci z klas 0- III do wykonania w klasach ozdób świątecznych na kiermasz.


• „Słodki Dzień” – 14 grudnia. W tym miesiącu prosimy o upieczenie ciast rodziców dzieci z klas Ia i Ib.  Wystarczą 4 ciasta na klasę. Z góry dziękujemy za pomoc. Serdeczne podziękowania składamy też rodzicom dzieci z klas IIb i IIc za pomoc w zeszłym miesiącu.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim serdeczne życzenia. Pachnących choinką, ciepłych miłością, smacznych do syta - Wesołych Świąt!!!:)
adres tej wiadomości: http://www.otrebusy.edu.pl/news.php?id=774