http://www.otrebusy.edu.pl

:: SAVOIR – VIVRE, CZYLI JAK ZOSTAĆ MISTRZEM DOBRYCH MANIER
Wiadomość dodana przez: Arek (2016-05-24 21:14:59)

18.05.2016 roku uroczystą galą rozdania nagród zakończyliśmy tegoroczną edycję szkolnego konkursu savoir-vivre’u. Konkurs promujący język literacki i kulturalny sposób bycia wśród nastolatków – cieszył się ogromnym powodzeniem w gronie uczniów klas IV-VI (40 uczestników). Dziękujemy wszystkim za ich entuzjazm, zaangażowanie, twórcze pomysły i kulturę osobistą.

Jury nagrodziło uczniów w kategoriach: quiz wiedzy o dobrym wychowaniu, scenka teatralna o grzeczności i prezentacja multimedialna o wybranym dziale s.vivre’u. Dodatkową nagrodę przyznano autorom najlepszego hasła reklamującego bon-ton: „Kultura i chęć szczera zrobią z Ciebie bohatera. Kulturalnym być nie jest łatwo, ale warto.”
Gościem specjalnym spotkania był pan Paweł – pracownik restauracji Elita, który zdradził nam tajniki zawodu kelnera i pokazał wytworne nakrycie stołu. Gorąco dziękujemy i prosimy o kolejne ciekawe spotkanie w przyszłym roku.

Justyna Tomalak, Małgorzata Wittels, Maria Buchholz-Gorczyńska, Katarzyna Kander, Barbara Małecka, Małgorzata Kasztalska.
adres tej wiadomości: http://www.otrebusy.edu.pl/news.php?id=1626