http://www.otrebusy.edu.pl

:: III i II miejsce w V Brwinowskich Spotkaniach Teatralnych
Wiadomość dodana przez: Arek (2016-04-15 21:31:54)

W środę 13 kwietnia w Ośrodku Kultury w Brwinowie odbyło się uroczyste zakończenie Przeglądu Teatrów Amatorskich V Brwinowskich Spotkań Teatralnych, w czasie którego zostały rozdane nagrody za wykonane przedstawienia. Dzieci i młodzież startowali w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-VI oraz gimnazjum. W dwóch z nich zostaliśmy nagrodzeni III miejsce i „Talon na kino” zdobyli nasi najmłodsi aktorzy z przedstawieniem „Legenda o Dębie Bartku”- krótkiej historii najsłynniejszego polskiego drzewa.

Grupa składa się z uczniów klas 2b i 2c, liczy 10 osób, prowadzi ja p. Wioleta Łęgowska. Był to jej debiut na przeglądzie. Gratuluję!

Lepszy wynik, bo II miejsce i „Talon na warsztaty” dostali nasi gimnazjaliści, dowodzeni przez p. Małgorzatę Wittels, którzy wystawili „Alicję w krainie marzeń”. To zwariowany świat, do którego ucieka od problemów szkolnych i rodzinnych zbuntowana nastolatka. Absurdalne sytuacje wpisują się paradoksalnie w rzeczywistość, w której żyje Alicja, pozwalając nabrać jej i widzom dystansu do trudności dnia codziennego.

GRATULACJE!
Wioleta Łęgowska


adres tej wiadomości: http://www.otrebusy.edu.pl/news.php?id=1598