http://www.otrebusy.edu.pl

:: Zawody Ogólnopolskie
Wiadomość dodana przez: sebastian (2015-10-21 01:09:33)

IV m. Zuzanna Fijak w biegu na 100 m. przez płotki z wynikiem 16.42.
w Ogólnopolskim Mitingu Młodzików " Szukamy Olimpijczyków" w Radamiu


W zawodach wystartowała trójka uczniów z Zespołu Szkół w Otrębusach a zarazem lekkoatletów UKS Otrębusy Zuzanna Fijak ,  i dwójka najmłodszych naszych zawodniczek Dominika Falkowska i Wiktoria Kończak , które pojechały zdobywać doświadczenie w rywalizacji z dużo starszymi koleżankami oraz poznać atmosfere zawodów na dużym stadionie.

Zdjęcia z zawodów w galerii
kliknij na zdjęcieBardzo dobrz zaprezentowały się nasze najmłodsze zawodniczki, które  w swoich startach poprawiały  rekordy życiowe.  Dominika FALKOWSKA z wynikiem  1.40 zajeła IV m. w skoku wzwyż poprawiając swój dotychczasowy rekord życiowy na oficjalnych zawodach o 10 cm. Natomiast w biegu na 100 m. uzyskała wynik 15.26 co dało jej XX m.

Mała trema dopadła Wiktorie Kończak spowodowana rangą zawodów,oraz dużym profesjonalnym stadionem na, którym  przyszło jej rywalizować nawet z o cztery lata starszymi koleżankami. Skacząc poraz drugi w życiu z belki na takich zawodach poprawiła swój dotychczasowy rekord o 22 cm. uzyskując wynik 3.47. Natomiast w biegu na 300 m. w uzyskaniu dobrego wyniku przeszkodziła drobna kontuzja kolana, jednak nalężą jej się słowa uznania za walkę do końca. Ukończyła bieg z wynikiem 58.59 uzyskująć XIII  wynik  na tym dystansie.
adres tej wiadomości: http://www.otrebusy.edu.pl/news.php?id=1440