http://www.otrebusy.edu.pl

:: Szkolenie
Artykuł dodany przez: Arek (2015-04-08 22:02:26)

Miło nam poinformować o szkoleniu dla rodziców, które w ostatnich miesiącach miało miejsce w naszej szkole. Spotkania odbywały się w piątki o godz. 18.00 i udało nam się w tym czasie stworzyć grupę całkiem otwartych i wspierających się rodziców.
Podczas szkolenia wykorzystywaliśmy chyba wszystkie możliwe formy pracy:ćwiczyliśmy w grupie, odgrywaliśmy scenki, malowaliśmy, dzieliliśmy się swoim doświadczeniem, dużo rozmawialiśmy i nawet odrabialiśmy prace domowe :)
Wszystko to posłużyło nam do nabycia wiedzy, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach wychowawczych z dziećmi, jak rozpoznawać i nazywać uczucia nasze i dziecka, jak wybrać konsekwencje zamiast kary, jak wyznaczyć granice nie stosując klapsów, jak wychować z miłością i z szacunkiem.
Bardzo, bardzo dziękujemy Oldze i Kasi za przeprowadzenie szkolenia. Za ich inwencję, kreatywność i wszystkie dobre emocje, które pojawiły się w czasie naszych wspólnych spotkań. Miło na swej drodze spotkać osoby tak zaangażowane w pracę z dziećmi. Cieszymy się ogromnie, że współpracują z naszą szkołą i nasze dzieci mają możliwość brania udziału w ich warsztatach.
Wszystkich rodziców zachęcamy do udziału w kolejnych szkoleniach!
Z podziękowaniami i w oczekiwaniu na dalsze spotkania :)
Rodzice

Szkolenie przygotowane przez fundację „Dzieci Niczyje” przeprowadziły
Olga Jastrzębska i Katarzyna Kramarz z Działu Wspierania Rodziny/ SOPS w Brwinowie
Szkolenia organizowane dla dzieci „ Trening umiejętności społecznych”, „Precz ze stresem”.


adres tego artykułu: http://www.otrebusy.edu.pl/articles.php?id=273