http://www.otrebusy.edu.pl

:: INFORMATOR MSU
Artykuł dodany przez: Arek (2012-11-15 20:11:03)

Witamy w kolejnym miesiącu. Zapraszamy do udziału w konkursach i zabawach, które MSU organizuje w listopadzie. Przypominamy, że od poniedziałku do czwartku prowadzimy „Bezpieczną przerwę”, czyli zabawy podczas długiej przerwy we „wnęce” korytarza klas 0 – III. Wszystkie dzieci są mile widziane. Co jeszcze w listopadzie?
...

• Do 15 listopada zbieramy miski, koce, karmy i wszystko co pomoże zwierzętom przetrwać zimę. Wszystkie przyniesione produkty będą odwiezione do schroniska dla zwierząt w Milanówku. Dziękujemy także wszystkim tym, którzy już wspomogli zwierzaki.

• Ogłaszamy konkurs prac plastycznych pt. „Mój ulubiony miś z bajki” dla klas 0 - III. Prace wykonane techniką dowolną prosimy składać do świetlicy do p. Anny Stańskiej lub p. Wiolety Łęgowskiej do dnia 20 listopada. Prosimy, aby każda praca była podpisana
z tyłu (imię, nazwisko i klasa). Ogłoszenie wyników 22 listopada (piątek). Najlepsze prace zostaną nagrodzone i wywieszone na tablicy MSU naprzeciw świetlicy.

• W tym miesiącu organizujemy Słodki Dzień 23 listopada (piątek). Prosimy rodziców klas IIB i IIC o upieczenie ciast ( 3 - 4 ciasta na klasę). Najlepsze będą ciasta bez kremów (np. sernik, murzynek, szarlotka). Wszystkie upieczone ciasta prosimy przynosić do świetlicy od godz. 7.30. Z góry dziękujemy za pomoc. Serdecznie dziękujemy też rodzicom klas IIa i IIIa za przygotowanie ciast w zeszłym miesiącu.

• 30 listopada na każdej przerwie MSU organizuje w świetlicy „Dzień wróżb”. Dzieci należące do samorządu będą prowadziły wróżby andrzejkowe. Zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy.
adres tego artykułu: http://www.otrebusy.edu.pl/articles.php?id=187