Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/module/banner.inc.php on line 155

Artykuły > sport w szkole > Lekka atletyka
W dn. 20.09.07 r. uczniowie gimnazjum i reprezentanci UKS w Otrębusy uczestniczyli
w Międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Rywalizacja odbywała się w kategorii dziewczat i chłopców w poszczególnych rocznikach klas I - III gimnazjum w dyscyplinach takich jak:
w skok wzwyż, w biegu na 300 m., w skoku w dal, oraz sztafeta dziewcząt 4X100. W zmaganiach uczestniczyło 30 reprezentacji szkolnych z województwa mazowieckiego i zaproszone kluby z Białorusi, Ukrainy, litwy. W zawodach wystartowali Anna Piorun w biegu na 300m., Czerwiński Sebastian w skoku w dal, Stalińska Ola w skoku wzwyż, Nowicki Krzysztof, Godzisz Marta w skoku wzwyż, Smólkowska Alicja w skoku w dal, oraz sztafeta 4X100 w składzie Piorun, Stalińska, Smólkowska, Iwanowicz Inez. A oto wyniki uzyskane przez zawodników, w tych zawodach:
W skoku wzwyż: Godzisz Marta V m., z wynikiem 1.30 w kategorii klas II
Stalińska Ola IV m., z wynikiem 1.25 w kategorii klas I
w skoku w dal: Czerwiński Sebastian II m., z wynikiem 4.72 w kategorii klas I
Nowicki Krzysztof IX m. , z wynikiem 4.16 w kategorii klas I
Smółkowska Alicja X m., z wynikiem 3,99 w kategorii klas I
w biegu na 300 m. Anna Piorun II m., z wynikiem 476.83 w kategorii klas I
sztafeta 4x100 (Piorun, Stalińska, Smółkowska, Iwanowicz) IV m. z wynikiem 1.03.59