---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Menu główne

Strona główna


Informacje
Kalendarium
Sport w szkole
Nauczyciele
Pedagog i psycholog
Pielęgniarka szkolna
Sekretariat
Kontakt
Galeria
Nowa galeria
Gmina Brwinów
Nasza Parafia
Powiadomienie!




Informacje

Aktualny jadłospis

Podziękowanie dla chóru
Sprawdzian/egzamin       gimnazjalny
Statut
Szkolne programy
Podstawa programowa
Wymagania edukacyjne
Wykaz podręczników
Biblioteka szkolna
Widok z satelity

Wszystkich Państwa prosimy o przekazanie 1% podatku na: Stowarzyszenie Rodziców Na Rzecz Zespołu Szkół w Otrębusach „Nasze Dzieci” KRS: 0000382471 Będziemy wdzięczni również za przekazanie darowizny. Nr konta: 66 1050 1012 1000 0090 3007 1535
Dla ucznia
Dzwonki w szkole
Terminarz konkursów przedmiotowych
Zajęcia dodatkowe
Nasza Gazetka
Samorząd uczniowski
Mały Samorząd
Pytania na 6
Word - podanie
Word dla klas 1
Powtórka dla klas 2
Strony uczniów
UKS Otrębusy
Aktualności
Galeria UKS
Treningi
Sponsorzy
Rada rodziców
Z naszych spotkań
Terminy zebrań
Skład
REGULAMIN
Ubezpieczenie
nr konta
Powiadomienie!
My w Europie

Excel
ALS Hannover
PNWM
Inne
forum
działy artykułów
działy newsów
download
rekomenduj nas
kontakt



Artykuły > sport w szkole > Lekka atletyka

W rundzie jesiennej grupa lekkoatletów UKS Otrebusy uczestniczyła w eliminacjach do XIII Finału Ogólnopolskiego Czwartków Lekkoatletycznych szkół podstawowych, zorganizowanych przez Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży, Fundacje Polskiej Lekkiejatletyki oraz Marian Woronina. W edycji 2006/2007 dzieci startują w trzech kategoriach wiekowych: roczniki 1994, 1995 oraz 1996 i młodsi. Zawodnicy startują

w sześciu konkurencjach: biegi na 60m, 300m oraz 600/1000m (dziewczęta/chłopcy) oraz skoku wzwyż, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową, każdy zawodnik ma prawo startu

w jednej konkurencji technicznej i jednej biegowej.

Dzieciom zalicza się do tzw. punktacji Grand Prix pięć najlepszych startów w każdej konkurencji, z eliminacyjnych zawodów lekkoatletycznychn jakie się odbywają

w okresie jesień-wiosna. Najlepsza szesnastka uzyskuje prawo startu w Finale Warszawskim Czwartków Lekkoatletycznych, natomiast trzech najlepszych zawodników z Finału Warszawskiego, z każdej konkurencji startuje w Finale Ogólnopolskim.

Zawody eliminacyjne rundy wiosennej Czwartków Lekkoatletycznych rozpoczynają się już w dn. 19.04.07 r. i potrwają przez pięć kolejnych czwartków. Natomiast reprezentanci UKS Otrębusy, którzy zakwalifikują się do najlepszej szesnstki zawodów wezmą udział

w Finale Warszawskim Czwartków Lekkoatletycznych pod koniec maja. Najlepsza trójka

z Finału Warszawskiego weźmie udział w zawodach Ogólnopolskich zorganizowanych

w połowie czerwca na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Punktacja Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych runda jesienna 2006/2007

reprezentantów UKS Otrębusy

w kategori klas czwartych dziewczyn:

W biegu na 60 m.: 1 m. Łękowska Manuela UKS Herkules 213 pkt.
2 m. Osial Paulina Polonia Warszawa 191 pkt. 3 m. Konarska Klaudia UKS Herkules 154 pkt
. 11 m. Jankowska Ola Otrębusy 77 pkt. 16 m. Pniak Anna Otrębusy 59 pkt.
17 m.
Janiszewska Sylwia Otrębusy 57 pkt.
20 m. Szwajkajzer Majka Otrębusy 54 pkt.
49 m. Peberdy Magda Otrębusy 12 pkt.
67 m. Giersin Patrycja Otrębusy 2 pkt. 68 m. Kowalska Marta Otrębusy 2 pkt. 69 m. Pietrzak Ewelina Otrębusy 1 pkt.

W biegu na 300 m.: 1 m. Radzanowska Dominika Otrębusy 49 pkt.
2 m. Sobolewska Ewelina SP Jackowo 40 pkt.
3 m. Leszczyńska Katarzyna UKS czwórka Piastów 34 pk
t. 4 m. Iwanowicz Kaja Otrębusy 15 pkt.
5 m. Pośpiech Natalia Otrębusy 14 pkt.
10 m. Peberdy Magda Otrębusy 9 pkt. 12 m. Justyniak Paulina Otrębusy 4 pkt. 14 m. Janiszewska Sylwia Otrębusy 1 pkt.

W biegu na 600 m.: 1 m. Kamień Magda SP 82 Warszawa 193 pkt. 2 m. Rudnik Katarzyna SP Kamieńczyk 83 pkt. 3 m. Sowik Aleksandra SP 28 Warszawa 82 pkt. 10 m. Wysińska Weronika Otrębusy 8 pkt.

Skok wzwyż: 
1 m. Peberdy Magda Otrębusy 134 pkt. 2 m. Pośpiech Natalia Otrębusy 134 pkt. pkt. 3 m. Sitek Anna 134 pkt. 5 m. Pośpiech Natalia Otrębusy 67 pkt. 6 m. Justyniak Paulina Otrębusy 67 pkt. 7 m. Radzanowska Dominika Otrębusy 67 pkt.
8 m. Szwajkajzer Majka Otrębusy 67 pkt.

Skok w dal: 1 m. Łękowska Manuela UKS Herkules 286 pkt.
2 m. Kapelewska Julia UKS Herkules 279 pkt. 3 m. Konarska Klaudia UKS Herkules 262 pkt

9 m. Jankowska Aleksandra Otrębusy 147 pkt. 26 m. Iwanowicz Kaja Otrębusy 62 pkt. 28 m. Pośpiech Natalia Otrębusy 57 pkt. 29 m. Radzanowska Natalia Otrębusy 57 pkt. 39 m. Szwajkajzer Majka Otrębusy 46 pkt. 40 m. Pniak Anna Otrębusy 45 pkt. 46 m. Kowalska Marta Otrębusy 38 pkt. 48 m. Pietrzak Ewelina Otrębusy 33 pkt.
50 m. Giersin Patrycja Otrębusy 32 pkt. 57 m. Wysińska Weronika Otrębusy 20 pkt. 63 m. Janiszewska Sylwia Otrebusy 0 pkt.

Rzut piłeczką palantową: 1 m. Bednarowicz Paulina SP 28 Warszawa 183 pkt. 2 m. Kamień Magda SP 82 Warszawa 153 pkt.
3 m. Leszczyńska Katarzyna UKS Czwórka Piastów 137 pkt.
5 m.
Janiszewska Sylwia Otrębusy 120 pkt. 17 m. Peberdy Magda Otrębusy 49 pkt. 31 m. Pietrzak Ewelina Otrębusy 31 pkt.

w kategorii klas czwartych chłopców:

W biegu na 60 m.:
1 m. Pieńkowski Patryk SP 1 Wyszków 153 pkt.
2 m. Łaziński Mateusz SP 1 Józefów 97 pkt. 3 m. Pietrzak Mateusz UKS Orzeł 93 pkt.

20 m. Maciejewski Łukasz Otrębusy 35 pkt.
42 m. Ługowski Radek Otrębusy 19 pkt.
72 m. Gałązka Daniel Otrębusy 2 pkt.
84 m. Gacek Szymon Otrębusy 0 pkt.

W biegu na 300 m.: 1 m. Urbaniak Jakub Sp1 Wyszków 171 pkt. 2 m. Wierzbicki Tomasz Sp1 Wyszków 108 pkt. 3 m. Cichawa Tomasz UKS Wawer 61 pkt. 11 m. Turowski Franek Otrębusy 10 pkt. 16 m. Macjejewski Łukasz Otrębusy 4 pkt.

W biegu na 1000 m.:
1 m. Stępkowski Mateusz UKS Czwórka Piastów 155 pkt.
2 m. Krzemiński Michał Otrębusy 99 pkt.
3 m. Olejnik Wojciech UKS czwórka Piastów 68 pkt.

Skok wzwyż: 1 m. Urbaniak Jakub SP1 Wyszków 337 pkt. 2 m. Maciejewski Łukasz Otrębusy 241 pkt.
3 m. Ługowski Radek Otrębusy 221 pkt.
6 m. Gałązka Daniel Otrębusy 144 pkt.
7 m. Gacek Szymon Otrębusy 134 pkt. 12 m. Turowski Franek Otrębusy 87 pkt.

Skok Skok w dal: 1 m. Pieńkowski Patryk SP 1 Wyszków 226 pkt.
2 m. Cichawa Tomasz UKS Wawer 211 pkt.
3 m. Szwaczyk Sebastian SP1 Wyszków 170 pkt.

7 m. Krzemiński Michał Otrębusy 126 pkt. 57 m. Gacek Szymon Otrębusy 21 pkt.

w kategorii klas piątych chłopców:

W biegu na 60 m.: 1 m. Szuba Łukasz UKS Herkules 194 pkt.
2 m. Miłosz Łukasz UKS Czwórka Piastów 190 pkt. 3 m. Dyl Łukasz Sp 1 Wyszków 174 pkt.
23 m. Zbichorski Filip Otrębusy 45 pkt. 28 m. Hilcher Jan Otrębusy 39 pkt. 30 m. Krzywik Bartek Otrębusy 36 pkt.
32 m. Wasilewski Patryk Otrębusy 35 pkt. 45 m. Jóźwik Grzegorz Otrębusy 24 pkt.
55 m. Białas Kuba Otrębusy 11 pkt. 60 m. Kaznowski Maciek Otrębusy 7 pkt. 62 m. Pietrzak Jacek Otrębusy 3 pkt. 65 m. Nadolski Adrian Otrębusy 0 pkt. 67 m. Turowski Michał Otrebusy 0 pkt. 70 m. Żak Czarek Otrębusy 0 pkt.

W biegu na 300 m.:
1 m. Borkowski Błażej SP 1 Wyszków 175 pkt.
2 m. Kalinowski Radosław SP Jackowo 149 pkt. 3 m. Skoczeń Karol SP 1 Wyszków 85 pkt.
11 m. Hilcher Jan Otrębusy 24 pkt.

Skok wzwyż: 1 m. Ekert Tomasz UKS Smoki 357 pkt.
2 m. Nowak Jakub UKS Smoki 338 pkt.
3 m. Skoczeń Karol
SP 1 Wyszków 291 pkt.
4 m. Hilcher Jan Otrębusy 237 pkt. 5 m. Wasilewski Patryk Otrębusy 167 pkt. 23 m. Zbichorski Filip Otrębusy 140 pkt. 65 m. Nadolski Adrian Otrębusy 62 pkt.

Skok w dal: 1 m. Kaczor Adam UKS Czwórka Piastów 334 pkt.
2 m. Borkowski Błażej SP 1 Wyszków 282 pkt.
3 m. Szuba Michał UKS Herkules 263 pkt.

15 m. Kaznowski Maciek Otrębusy 106 pkt.
19 m. Białas Kuba Otrębusy 91 pkt. 21 m. Krzywik Bartek Otrębusy 83 pkt. 28 m. Turowski Michał Otrebusy 55 pkt. 31 m. Szczepanowski Michał Otrębusy 48 pkt. 37 m. Pietrzak Jacek Otrębusy 34 pkt.

Rzut piłeczką palantową: 1 m. Niemierka Mateusz UKS Herkules 214 pkt. 2 m. Niewiatowski Jan UKS Herkules 207 pkt. 3 m. Gąsior Patryk UKS Herkules 189 pkt. 41 m. Żak Czarek Otrębusy 43 pkt. 43 m. Jóźwik Grzegorz Otrębusy 38 pkt.
W biegu na 1000 m.: 1 m. Daniluk Piotr SP 1 Wyszków 140 pkt. 2 m. Borata Kamil UKS Wawer 66 pkt. 3 m. Mierzejewski Adrian SP 28 Warszawa 55 pkt. 16 m. Szczepanowski Michał Otrębusy 25 pkt. 17 m. Krzywik Bartek Otrębusy 17 pkt. 

w kategorii klas szóstych dziewczyn:

W biegu na 60 m.: 1 m. Borowiak Marianna Polonia Warszawa 231 pkt.
2 m. Skrzyszowska Agata Polonia Warszawa 222 pkt. 3 m. Goślińska Paulina UKS Kusy 214 pkt.

9 m. Stalińska Ola Otrębusy 141 pkt. 27 m. Smółkowska Alicja Otrębusy 31 pkt.
36 m. Iwanowicz Inez Otrębusy 3 pkt. 37 m. Popłońska Karolina Otrębusy 3 pkt.

W biegu na 300 m.:
1 m. Maliszewska Natalia UKS Czwórka Piastów 227 pkt.
2 m. Piorun Anna Otrębusy 170 pkt. 3 m. Jesionowska Joanna SP 2 Błonie 114 pkt.

W biegu na 600 m.: 1 m. Jesionowska Joanna SP 2 Błonie 120 pkt. 2 m. Ostrowska Katarzyna AZS AWF Warszawa 120 pkt. 3 m. Baniak Dominika SP 166 Warszawa 108 pkt. 5 m. Piorun Anna Otrębusy 88 pkt.
Skok wzwyż: 1 m. Zawadka Marlena UKS Smoki 310 pkt.
2 m. Stalińska Ola Otrębusy 264 pkt. 3 m. Bendowska Sandra UKS Czwórka Piastów 234 pkt. 11 m. Piorun Anna Otrębusy 78 pkt.
37 m. Popłońska Karolina Otrębusy 49 pkt.

Skok w dal:
1 m. Skrzyszowska Agata Polonia Warszawa 222 pkt.
2 m. Borowiak Marianna Polonia Warszawa 218 pkt. 3 m. Pazio Sylwia UKS Herkules 211 pkt. 11 m. Piorun Anna Otrębusy 117 pkt.
19 m. Iwanowicz Inez Otrębusy 63 pkt. 22 m. Smółkowska Alicja Otrębusy 38 pkt.


w kategorii klas szóstych chłopców:

W biegu na 60 m.:
1 m. Komorowski Łukasz SP 24 STO 258 pkt. 2 m. Rybka Jaś UKS Smoki 152 pkt. 3 m. Szulski Filip UKS Wawer 152 pkt. 14 m. Czerwiński Sebastian Otrębusy 61 pkt. 17 m. Nowicki Krzysiek Otrębusy 48 pkt. 23 m. Błaszkiewicz Rafał Otrębusy 31 pkt.
25 m. Kaznowski Bartek Otrębusy 22 pkt. 32 m. Banaszak Olek Otrębusy 10 pkt. 37 m. Piros Michał Otrebusy 3 pkt. 40 m. Grudziński Jakub Otrębusy 2 pkt.


Skok wzwyż: 1 m. Piros Michał Otrębusy 239 pkt. 2 m. Gibek Krzysztof UKS Czwórka Piastów 231 pkt.
3 m. Parol Piotr Grodzisk Mazowiecki
178 pkt.

Skok w dal:
1 m. Burzyński Marcin UKS Herkules 202 pkt.
2 m. Rosiński Michał UKS Wyszków 177 pkt.

3 m. Rybka Jaś UKS Smoki 167 pkt.
5 m. Czerwiński Sebastian Otrębusy 157 pkt. 16 m. Nowicki Krzysiek Otrębusy 97 pkt. 23 m. Draus Kornel Otrębusy 43 pkt. 28 m. Grudziński Jakub Otrębusy 39 pkt. 33 m. Kaznowski Bartek Otrębusy 31 pkt.


Rzut piłeczką palantową:
1 m. Juniec Denis UKS Wyszków 277 pkt.
2 m. Sumiński Wojtek UKS Kusy
244 pkt. 3 m. Rosiński Marcin SP 1 Wyszków 234 pkt.
4 m. Błaszkiewicz Rafał Otrębusy 227 pkt. 14 m. Banaszak Olek Otrębusy 99 pkt.

W biegu na 1000 m.: 1 m. Juniec Denis UKS Wyszków 250 pkt. 2 m. Gerłowicz mariusz UKS Czwórka Piastów 184 pkt. 3 m. Kędzior Damian UKS Czwórka Piastów 107 pkt. 12 m. Draus Kornel Otrębusy 37 pkt.

W biegu na 300 m.: 1 m. Naparty Marcin SP Boża Wola 151 pkt. 2 m. Rosiński Michał UKS Wyszków 126 pkt. 3 m. Matliński Ernest SP 1 Wyszków 93 pkt. 11 m. Czerwiński Sebastian Otrębusy 36 pkt. 25 m. Piros Michał Otrebusy 0 pkt.

Osoby chętne do trenowania lekkiej atletyki zapraszamy na zajęcia

w Zespole Szkół w Otrębusach każdy :

Wtorek o godz. 15.00 do 16.30

Czwartek o godz. 15.00 do 16 30

Piątek 12.55 do 14.30

|
© 2005 Zespół Szkół w Otrębusach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.028 |