---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Menu główne

Strona główna


Informacje
Kalendarium
Sport w szkole
Nauczyciele
Pedagog i psycholog
Pielęgniarka szkolna
Sekretariat
Kontakt
Galeria
Nowa galeria
Gmina Brwinów
Nasza Parafia
Powiadomienie!
Informacje

Aktualny jadłospis

Podziękowanie dla chóru
Sprawdzian/egzamin       gimnazjalny
Statut
Szkolne programy
Podstawa programowa
Wymagania edukacyjne
Wykaz podręczników
Biblioteka szkolna
Widok z satelity

Wszystkich Państwa prosimy o przekazanie 1% podatku na: Stowarzyszenie Rodziców Na Rzecz Zespołu Szkół w Otrębusach „Nasze Dzieci” KRS: 0000382471 Będziemy wdzięczni również za przekazanie darowizny. Nr konta: 66 1050 1012 1000 0090 3007 1535
Dla ucznia
Dzwonki w szkole
Terminarz konkursów przedmiotowych
Zajęcia dodatkowe
Nasza Gazetka
Samorząd uczniowski
Mały Samorząd
Pytania na 6
Word - podanie
Word dla klas 1
Powtórka dla klas 2
Strony uczniów
UKS Otrębusy
Aktualności
Galeria UKS
Treningi
Sponsorzy
Rada rodziców
Z naszych spotkań
Terminy zebrań
Skład
REGULAMIN
Ubezpieczenie
nr konta
Powiadomienie!
My w Europie

Excel
ALS Hannover
PNWM
Inne
forum
działy artykułów
działy newsów
download
rekomenduj nas
kontaktArtykuły > Stowarzyszenie > Darczyńcy

12.2016   Prezes Stowarzyszenia otrzymała wyróżnienie i certyfikat ukończenia Akademii Społecznie Aktywnych ze Starostwa w Pruszkowie. Projekt trwał od kwietnia i był to cykl szkoleń i warsztatów oraz indywidualnych konsultacji na tematy związane z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych.

 

09.2016   Stowarzyszenie złożyło w Urzędzie Gminy Brwinów ofertę realizacji zadania publicznego w postaci małego grantu na wydarzenie ?Spotkania z artystami?. Otrzymaliśmy wsparcie dotacyjne w  wysokości 3590zł. W październiku zorganizowaliśmy takie spotkanie dla wszystkich uczniów z Edytą Jungowską, aktorką, autorką uwielbianych przez dzieci audiobooków. Na przykładzie sukcesu w życiu znanej i cenionej artystki, dzieci kreatywnie spojrzały w swoją przyszłość, by dostrzec własne możliwości na biznes w przyszłości.

 

05.2016   Stowarzyszenie wystąpiło o stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci do Fundacji mBanku. W wyniku konkursu otrzymaliśmy 3 stypendia wysokości 3 tys. zł dla trzech uczniów (w sumie 9 tys. zł). W listopadzie wręczyliśmy pieniądze uczniom, by służyły im w rozwijaniu matematycznego talentu.

 

04.2016   Nasza szkoła otrzymała certyfikat Kreatywnej Szkoły, w akcji organizowanej przez telewizję Dzień Dobry TVN. W programie chodzi o to, aby promować pomysłową edukację i pokazać najbardziej inspirujące szkoły w Polsce. Stowarzyszenie zgłosiło szkołę od tej akcji, nie tylko po to, by pokazać innym niekonwencjonalne metody w nauce i przy okazji promować szkołę. Celem, było także podniesienie samooceny naszych dzieci w odniesieniu terenu wiejskiego do miasta. Fakt, że telewizja odwiedziła małą, wiejską szkołę i wręczyła wyróżnienie, dzieci odnotowały bardzo pozytywnie, uwierzyły, że zawsze mogą być lepsze od innych.

 

|
© 2005 Zespół Szkół w Otrębusach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.005 |