---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Menu główne

Strona główna


Informacje
Kalendarium
Sport w szkole
Nauczyciele
Pedagog i psycholog
Pielęgniarka szkolna
Sekretariat
Kontakt
Galeria
Nowa galeria
Gmina Brwinów
Nasza Parafia
Powiadomienie!




Informacje

Aktualny jadłospis

Podziękowanie dla chóru
Sprawdzian/egzamin       gimnazjalny
Statut
Szkolne programy
Podstawa programowa
Wymagania edukacyjne
Wykaz podręczników
Biblioteka szkolna
Widok z satelity

Wszystkich Państwa prosimy o przekazanie 1% podatku na: Stowarzyszenie Rodziców Na Rzecz Zespołu Szkół w Otrębusach „Nasze Dzieci” KRS: 0000382471 Będziemy wdzięczni również za przekazanie darowizny. Nr konta: 66 1050 1012 1000 0090 3007 1535
Dla ucznia
Dzwonki w szkole
Terminarz konkursów przedmiotowych
Zajęcia dodatkowe
Nasza Gazetka
Samorząd uczniowski
Mały Samorząd
Pytania na 6
Word - podanie
Word dla klas 1
Powtórka dla klas 2
Strony uczniów
UKS Otrębusy
Aktualności
Galeria UKS
Treningi
Sponsorzy
Rada rodziców
Z naszych spotkań
Terminy zebrań
Skład
REGULAMIN
Ubezpieczenie
nr konta
Powiadomienie!
My w Europie

Excel
ALS Hannover
PNWM
Inne
forum
działy artykułów
działy newsów
download
rekomenduj nas
kontakt



Artykuły > UKS Otrębusy > Turniej Mikołajkowy
Wyniki Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego
Szkoła Podstawowa:

Dziewczyny:                              Chłopcy:

I   m. Szczurek Adela                        I   m.Szyszka Jakub
II  m. Tajchman Alicja                      II  m. Paprocki Wiktor
III m. Gacek Magda                         III m. Zawadzki Mikołaj
IV  m. Kasiuk Julia                          IV m. Chmielewski Adrian
 V  m. Osuchowska Gabrysia             V m. Pasternak Łukasz
                                                      VI m. Białkowski Karol
                                                     VII m. Falaciński Michał
                                                    VIII m. Haber Emil 
                                                       IX m. Wiejak Piotr
                                                        X m. Bielenia Marcel
                                                      XI  m. Zawadzki Daniel
                                                      XII m. Winiarski Tomek
                                                     XIII m. Szpilowski Igor
                                                     XIV m. Legęcki Bartek
                                                       XV m. Majkutewicz Szymon
                                                      XVI m. Marczakiewicz Antek
                                                     XVII m. Bernaciak Jan
                                                    XVIII m. Godlewski Staś
                                                      XIX  m. Lato Franek
                                                       XX  m. Nadstawny Maciek
                                                      XXI  m. Żebrowski Szymon
                                                      XXII m. Olesiński Jakub
                                                     XXIII m. Kłopocki Staś
                                                     XXIV m. Suchań Marceli
                                                      XXV m. Popłoński Igor
                                                     XXVI m. Kłopocki Andrzej
                                                    XXVII m. Borowski Michał

|
© 2005 Zespół Szkół w Otrębusach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.108 |