Artykuły > Rada rodziców > Na zebraniu w dniu 14.04.2015 omawialiśmy:
1. Prośba do wszystkich członków Rady Rodziców o nie rozsyłanie protokołu do czasu jego zatwierdzenia przez Radę.

2. Pani Iwona Talaga i p. Katarzyna Gos przygotowały uwagi i prośby jakie powinny być uwzględnione przy wyborze nowej firmy przygotowującej obiady szkolne ,by posiłki były zdrowe i pełnowartościowe. Członkowie Rady zapoznali się z przygotowanym pismem.

3. Przewodnicząca poinformowała członków RR , że na razie nie mamy informacji o wpłatach 1% na Stowarzyszenie. Urząd Skarbowy ma czas do końca lipca na przekazanie nam należnych środków.

4. Rada Sołecka w poprzednim budżecie przeznaczyła 2 tys. zł na zorganizowanie Dnia Sportu w naszej szkole. Prośba o kontakt z Radą Sołecką i przypomnienie o zadeklarowanej kwocie.

5. 29 maja odbędzie się w naszej szkole Dzień Sportu dla klas I - III. Organizatorzy zwracają się z serdeczną prośbą do rodziców o pomoc w imprezie ( opieka nad dziećmi). Chętni proszenie są o zgłaszanie się do pani v-ce dyrektor Izabeli Kordos. Organizatorzy poprosili Radę Rodziców o przekazanie 3 tys. zł na pomoc w zorganizowaniu imprezy.

6. Członkowie Rady Rodziców zapoznali się z pismem, które wpłynęło do Rady Rodziców.