Artykuły > Mały Samorząd > INFORMATOR MSU
Witamy wszystkich po feriach zimowych. Mamy nadzieję, że wypoczęliście i jesteście gotowi do pracy w drugim półroczu.
Jak zwykle, także w lutym mamy dla Was różne atrakcje:
  • Zapraszamy Was do wzięcia udziału w „Poczcie Walentynkowej”. Wszystkich, którzy chcą wyznać komuś miłość, przyjaźń lub po prostu powiedzieć, że kogoś lubimy zapraszamy do wykonania kartki walentynkowej. Dzieci z MSU będą zbierać kartki do czwartku. W piątek będziemy rozdawać kartki:)
  • W lutym zapraszamy także do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Moje Ferie Zimowe”. Prace, wykonane techniką dowolną na kartkach formatu A4 proszę przynosić do p. Anny Stańskiej sala 58. Prace zbieramy do końca lutego. Rozstrzygnięcie konkursu w pierwszym tygodniu marca:)
  • „Słodki Dzień” w lutym przypadnie 23 lutego 2015 (poniedziałek). Poprosimy o pomoc w pieczeniu ciast dzieci z klas I A i I B (3 -4 ciasta na klasę). Ciasta przynosimy w „Słodki Dzień” do świetlicy szkolnej od godziny 7.30:) Dziękujemy z góry za pomoc:)
Dziękujemy także oddziałom przedszkolnym A i B za pomoc w ostatnim „Słodkim Dniu”:)