Artykuły > Mały Samorząd > INFORMATOR MSU 1-2013
Witamy wszystkich w Nowym Roku 2013. Życzymy spełnienia wszelkich marzeń, wielu radości oraz dobrego najbliższego roku. Co w styczniu?
• „Słodki Dzień” organizujemy 25 stycznia, czyli w piątek tuż przed feriami. Prosimy o pomoc w pieczeniu ciast trzy klasy: 0A, 0B i IIIB.
Dziękujemy serdecznie p. Sobocińskiej za pieczenie gofrów w Słodkim Dniu w zeszłym miesiącu.
Przypominamy że w każdy piątek Mały Samorząd ma swoje zebranie w sali 10 (świetlica). Szczegółowy plan zebrania dla poszczególnych klas wisi na tablicy MSU. Przypominamy także o istnieniu Bezpiecznej Przerwy od poniedziałku do czwartku w godz. 12.35 – 12.55 „we wnęce” korytarza klas 0 –III.