---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Menu główne

Strona główna


Informacje
Kalendarium
Sport w szkole
Nauczyciele
Pedagog i psycholog
Pielęgniarka szkolna
Sekretariat
Kontakt
Galeria
Nowa galeria
Gmina Brwinów
Nasza Parafia
Powiadomienie!
Informacje

Aktualny jadłospis

Podziękowanie dla chóru
Sprawdzian/egzamin       gimnazjalny
Statut
Szkolne programy
Podstawa programowa
Wymagania edukacyjne
Wykaz podręczników
Biblioteka szkolna
Widok z satelity

Wszystkich Państwa prosimy o przekazanie 1% podatku na: Stowarzyszenie Rodziców Na Rzecz Zespołu Szkół w Otrębusach „Nasze Dzieci” KRS: 0000382471 Będziemy wdzięczni również za przekazanie darowizny. Nr konta: 66 1050 1012 1000 0090 3007 1535
Dla ucznia
Dzwonki w szkole
Terminarz konkursów przedmiotowych
Zajęcia dodatkowe
Nasza Gazetka
Samorząd uczniowski
Mały Samorząd
Pytania na 6
Word - podanie
Word dla klas 1
Powtórka dla klas 2
Strony uczniów
UKS Otrębusy
Aktualności
Galeria UKS
Treningi
Sponsorzy
Rada rodziców
Z naszych spotkań
Terminy zebrań
Skład
REGULAMIN
Ubezpieczenie
nr konta
Powiadomienie!
My w Europie

Excel
ALS Hannover
PNWM
Inne
forum
działy artykułów
działy newsów
download
rekomenduj nas
kontaktArtykuły > Mały Samorząd > INFORMATOR MSU 12

I nadszedł ostatni miesiąc roku 2012. Tak jak wcześniej, tak i w tym miesiącu mamy dla Was mnóstwo zabaw i konkursów. Oczywiście, jak co miesiąc przypominamy o „Bezpiecznej przerwie” – od poniedziałku do czwartku na każdej długiej przerwie prowadzimy zabawy „we wnęce” korytarza klas 0 – III. Wszyscy są mile widziani.

Poza tym w grudniu czeka nas jeszcze:
KONKURS na Świąteczną Kartkę. Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkie dzieci klas 0 –III. Kartki wykonujemy techniką dowolną. Prosimy o przyniesienie prac do 14 grudnia (piątek) do świetlicy szkolnej (sala nr 10). Najlepsze kartki będą nagrodzone i zostaną wystawione do sprzedaży podczas Świątecznego Kiermaszu. Jednocześnie serdecznie dziękujemy za udział w konkursie „Mój ulubiony miś z bajki”. Gratulujemy zwycięzcom.

Kiermasz Świątecznych Ozdób i Kartek. Odbędzie się on 17 – 19 grudnia (poniedziałek, wtorek, środa). Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci z klas 0- III do wykonania w klasach ozdób świątecznych na kiermasz.


„Słodki Dzień” – 14 grudnia. W tym miesiącu prosimy o upieczenie ciast rodziców dzieci z klas Ia i Ib. Wystarczą 4 ciasta na klasę. Z góry dziękujemy za pomoc. Serdeczne podziękowania składamy też rodzicom dzieci z klas IIb i IIc za pomoc w zeszłym miesiącu.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim serdeczne życzenia. Pachnących choinką, ciepłych miłością, smacznych do syta - Wesołych Świąt!!!:)

|
© 2005 Zespół Szkół w Otrębusach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.003 |