---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Menu główne

Strona główna


Informacje
Kalendarium
Sport w szkole
Nauczyciele
Pedagog i psycholog
Pielęgniarka szkolna
Sekretariat
Kontakt
Galeria
Nowa galeria
Gmina Brwinów
Nasza Parafia
Powiadomienie!
Informacje

Aktualny jadłospis

Podziękowanie dla chóru
Sprawdzian/egzamin       gimnazjalny
Statut
Szkolne programy
Podstawa programowa
Wymagania edukacyjne
Wykaz podręczników
Biblioteka szkolna
Widok z satelity

Wszystkich Państwa prosimy o przekazanie 1% podatku na: Stowarzyszenie Rodziców Na Rzecz Zespołu Szkół w Otrębusach „Nasze Dzieci” KRS: 0000382471 Będziemy wdzięczni również za przekazanie darowizny. Nr konta: 66 1050 1012 1000 0090 3007 1535
Dla ucznia
Dzwonki w szkole
Terminarz konkursów przedmiotowych
Zajęcia dodatkowe
Nasza Gazetka
Samorząd uczniowski
Mały Samorząd
Pytania na 6
Word - podanie
Word dla klas 1
Powtórka dla klas 2
Strony uczniów
UKS Otrębusy
Aktualności
Galeria UKS
Treningi
Sponsorzy
Rada rodziców
Z naszych spotkań
Terminy zebrań
Skład
REGULAMIN
Ubezpieczenie
nr konta
Powiadomienie!
My w Europie

Excel
ALS Hannover
PNWM
Inne
forum
działy artykułów
działy newsów
download
rekomenduj nas
kontaktArtykuły > Mały Samorząd > INFORMATOR Małego Samorządu Uczniowskiego
Witamy w kolejnym miesiącu. Zapraszamy do udziału w konkursach i zabawach, które MSU organizuje w listopadzie. Przypominamy, że od poniedziałku do czwartku prowadzimy „Bezpieczną przerwę”, czyli zabawy podczas długiej przerwy we „wnęce” korytarza klas 0 – III. Wszystkie dzieci są mile widziane :)

Co jeszcze w listopadzie?
Do 15 listopada zbieramy miski, koce, karmy i wszystko co pomoże zwierzętom przetrwać zimę. Wszystkie przyniesione produkty będą odwiezione do schroniska dla zwierząt w Milanówku. Dziękujemy także wszystkim tym, którzy już wspomogli zwierzaki:) • Ogłaszamy konkurs prac plastycznych pt. „Mój ulubiony miś z bajki” dla klas 0 - III. Prace wykonane techniką dowolną prosimy składać do świetlicy do p. Anny Stańskiej lub p. Wiolety Łęgowskiej do dnia 20 listopada. Prosimy, aby każda praca była podpisana z tyłu (imię, nazwisko i klasa). Ogłoszenie wyników 22 listopada (piątek). Najlepsze prace zostaną nagrodzone i wywieszone na tablicy MSU naprzeciw świetlicy.

• W tym miesiącu organizujemy Słodki Dzień 23 listopada (piątek). Prosimy rodziców klas IIB i IIC o upieczenie ciast ( 3 - 4 ciasta na klasę). Najlepsze będą ciasta bez kremów (np. sernik, murzynek, szarlotka). Wszystkie upieczone ciasta prosimy przynosić do świetlicy od godz. 7.30. Z góry dziękujemy za pomoc. Serdecznie dziękujemy też rodzicom klas IIa i IIIa za przygotowanie ciast w zeszłym miesiącu.

30 listopada na każdej przerwie MSU organizuje w świetlicy „Dzień wróżb”. Dzieci należące do samorządu będą prowadziły wróżby andrzejkowe. Zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy:)

|
© 2005 Zespół Szkół w Otrębusach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.005 |