Artykuły > Mały Samorząd > INFORMATOR Małego Samorządu Uczniowskiego
Witamy wszystkich uczniów i nauczycieli w nowym roku szkolnym 2012/2013.

W tym roku w skład Małego Samorządu Uczniowskiego wchodzą wybrani uczniowie klas II i III przydzieleni do czterech sekcji. Każda sekcja ma swojego opiekuna. Szczegółowe informacje na tablicy Małego Samorządu.

Mały Samorząd prowadzi zajęcia podczas przerwy obiadowej – tzw. „Bezpieczną przerwę”. W każdy poniedziałek i wtorek we „wnęce” na korytarzu klas I-III odbywają się zabawy ruchowe pod opieką p. Anny Stańskiej, natomiast w każdą środę i czwartek zabawy te prowadzić będzie p. Wioleta Łęgowska. W piątek w świetlicy odbywać się będzie „Przerwa z książką” także z p. Wioletą.

W październiku dodatkowo przeprowadzimy:
• Zbiórkę kasztanów. Proszę przynosić do świetlicy szkolnej (sala nr 10)

• Akcję charytatywną „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. Zbieramy karmy dla zwierząt, miski, koce, wszystko co pomoże zwierzętom w przetrwaniu zimy. Zbiórkę przeprowadzamy w świetlicy szkolnej (sala nr 10) na rzecz schroniska w Milanówku. Zaczynamy od 15 października 2012.

• „Słodki dzień” – 26 października 2012. Podczas Słodkiego Dnia chcemy sprzedawać przede wszystkim wypieki własnej roboty. Dlatego prosimy rodziców dzieci z klas IIA i IIIA o upieczenie trzech ciast na klasę. Ciasta nie mogą być z kremem, najlepiej najprostsze (np. sernik czy murzynek). Wszystkie upieczone ciasta prosimy przynosić 26.10 do świetlicy szkolnej od godz. 7.30.